
Stainless Steel Snake Bone Chain Women's Personality Animal Pattern Necklace With Electroplating
Stainless Steel Snake Bone Chain Women's Personality Animal Pattern Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $3.09
-65%$3.09
$1.08More Images





Stainless Steel Snake Bone Chain Women's Personality Animal Pattern Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























