
Stainless Steel Square Through Hole Beads Hiphop Geometric Electroplated Jewelry Accessories
Stainless Steel Square Through Hole Beads Hiphop Geometric Electroplated Jewelry Accessories
| Customizable | Can Laser Corrode Logo |
|---|---|
| Dimensions | 8*8*5Mm |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Manufacturers Direct Sales,A Large Quantity Of Cong |
| Weight | 1g |
Original: $0.33
-64%$0.33
$0.12More Images




Stainless Steel Square Through Hole Beads Hiphop Geometric Electroplated Jewelry Accessories
| Customizable | Can Laser Corrode Logo |
|---|---|
| Dimensions | 8*8*5Mm |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Manufacturers Direct Sales,A Large Quantity Of Cong |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Customizable | Can Laser Corrode Logo |
|---|---|
| Dimensions | 8*8*5Mm |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Wholesale | Manufacturers Direct Sales,A Large Quantity Of Cong |
| Weight | 1g |























