
Student Fashion Sports Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Waterproof
Student Fashion Sports Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Waterproof
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End Sense,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 59g |
Original: $16.45
-65%$16.45
$5.76More Images









Student Fashion Sports Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Waterproof
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End Sense,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 59g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End Sense,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 59g |























