
Student Multifunction Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Sports Style Luminous Waterproof
Student Multifunction Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Sports Style Luminous Waterproof
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 57Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Can |
| Weight | 52g |
Original: $16.54
-65%$16.54
$5.79More Images










Student Multifunction Electronic Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Round Dial Sports Style Luminous Waterproof
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 57Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Can |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 57Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sports Style,Fashion Ol,Simple,Chic Style,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Can |
| Weight | 52g |























