
Student Watch Alloy Rose Gold Fourleaf Clover Shape Quartz Watch For Female
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Four-Leaf Clover Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 25g |
Original: $4.22
-65%$4.22
$1.48More Images







Student Watch Alloy Rose Gold Fourleaf Clover Shape Quartz Watch For Female
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Four-Leaf Clover Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Four-Leaf Clover Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 25g |























