
Sweater Chain Long Necklace Women's Simple Style With Artificial Crystal And Geometric Rhombus Handmade
Sweater Chain Long Necklace Women's Simple Style With Artificial Crystal And Geometric Rhombus Handmade
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images







Sweater Chain Long Necklace Women's Simple Style With Artificial Crystal And Geometric Rhombus Handmade
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























