
Tarot Card Pendant Necklace Copper Dripping Oil Style With Geometric Animal Zodiac Pattern Microinlaid Colored Zircon On O Chain For Women
Tarot Card Pendant Necklace Copper Dripping Oil Style With Geometric Animal Zodiac Pattern Microinlaid Colored Zircon On O Chain For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $3.12
-65%$3.12
$1.09More Images













Tarot Card Pendant Necklace Copper Dripping Oil Style With Geometric Animal Zodiac Pattern Microinlaid Colored Zircon On O Chain For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























