
Titanium Steel Bow Love Minimalistic Electroplated Cartoon Geometric Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images






Titanium Steel Bow Love Minimalistic Electroplated Cartoon Geometric Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























