
Titanium Steel Bow Necklace For Women Light Luxury Casual High End Clavicle Chain With Electroplating
Titanium Steel Bow Necklace For Women Light Luxury Casual High End Clavicle Chain With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images





Titanium Steel Bow Necklace For Women Light Luxury Casual High End Clavicle Chain With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























