
Titanium Steel Cartoon Geometric Electroplated Women's Coin Long Life Lock Fritillary Furnace Real Gold Necklace
Titanium Steel Cartoon Geometric Electroplated Women's Coin Long Life Lock Fritillary Furnace Real Gold Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images





Titanium Steel Cartoon Geometric Electroplated Women's Coin Long Life Lock Fritillary Furnace Real Gold Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























