
Titanium Steel Ear Nail With Butterfly Whale Flower Zircon Inlay And Lovely Animal Zodiac Pattern
Titanium Steel Ear Nail With Butterfly Whale Flower Zircon Inlay And Lovely Animal Zodiac Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Cartoon Characters,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images









Titanium Steel Ear Nail With Butterfly Whale Flower Zircon Inlay And Lovely Animal Zodiac Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Cartoon Characters,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Cartoon Characters,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























