
Titanium Steel Geometric Animal Dog Pendant Clavicle Chain With Electroplating Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images












Titanium Steel Geometric Animal Dog Pendant Clavicle Chain With Electroplating Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























