
Titanium Steel Geometric Pattern Electroplated Normcore Style Cartoon Necklace For Unisex
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images






Titanium Steel Geometric Pattern Electroplated Normcore Style Cartoon Necklace For Unisex
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























