
Titanium Steel Heart Full Diamond Real Gold Electroplated Light Luxury Style Women's Necklace With Geometric Pattern
Titanium Steel Heart Full Diamond Real Gold Electroplated Light Luxury Style Women's Necklace With Geometric Pattern
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images





Titanium Steel Heart Full Diamond Real Gold Electroplated Light Luxury Style Women's Necklace With Geometric Pattern
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























