
Titanium Steel Love Motherofpearl Normcore Style Cartoon Geometric Furnace Real Gold Plated Necklace For Women
Titanium Steel Love Motherofpearl Normcore Style Cartoon Geometric Furnace Real Gold Plated Necklace For Women
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Fritillaria |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images





Titanium Steel Love Motherofpearl Normcore Style Cartoon Geometric Furnace Real Gold Plated Necklace For Women
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Fritillaria |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Fritillaria |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























