
Titanium Steel Rich Bamboo Geometric Style Electroplated Unisex Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images




Titanium Steel Rich Bamboo Geometric Style Electroplated Unisex Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























