🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Titanium Steel Ring With Geometric Damascus Steel Pattern And Electroplating For Unisex
| Gender | Damascus Steel Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Damascus Steel Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Select Color
Select Spec
From $0.37
Original: $1.07
-65%Titanium Steel Ring With Geometric Damascus Steel Pattern And Electroplating For Unisex—
$1.07
$0.37More Images




Titanium Steel Ring With Geometric Damascus Steel Pattern And Electroplating For Unisex
| Gender | Damascus Steel Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Damascus Steel Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Damascus Steel Pattern,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Damascus Steel Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |













