
Wholesale Jewelry Brushed Matte Ring And Bracelet For Men Carbon Fiber Titanium Steel Geometric Style
Wholesale Jewelry Brushed Matte Ring And Bracelet For Men Carbon Fiber Titanium Steel Geometric Style
| Gender | Brushed Matte,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Brushed Matte |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images






Wholesale Jewelry Brushed Matte Ring And Bracelet For Men Carbon Fiber Titanium Steel Geometric Style
| Gender | Brushed Matte,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Brushed Matte |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Brushed Matte,Men's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Brushed Matte |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |













