
Ultrathin Waterproof Women's Quartz Watch Alloy Tungsten Steel Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images

















Ultrathin Waterproof Women's Quartz Watch Alloy Tungsten Steel Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |























