Unisex Casual Square Silicone And Plastic Led Electronic Watch
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Key |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Digital |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Plastic Buckle |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $1.24
-65%$1.24
$0.43More Images
Unisex Casual Square Silicone And Plastic Led Electronic Watch
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Key |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Digital |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Plastic Buckle |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Key |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Digital |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Plastic Buckle |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























