
Unisex Copper Animal Zodiac Pendant Necklace With Electroplating And O Word Chain Simple Style
Unisex Copper Animal Zodiac Pendant Necklace With Electroplating And O Word Chain Simple Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 6g |
Original: $1.93
-65%$1.93
$0.68More Images






Unisex Copper Animal Zodiac Pendant Necklace With Electroplating And O Word Chain Simple Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 6g |























