
Unisex Jewelry Copper Pendant Necklace Inlaid With Zirconium Animal Zodiac Pattern Electroplating Design
Unisex Jewelry Copper Pendant Necklace Inlaid With Zirconium Animal Zodiac Pattern Electroplating Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 7g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images












Unisex Jewelry Copper Pendant Necklace Inlaid With Zirconium Animal Zodiac Pattern Electroplating Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 7g |























