
Unisex Jewelry Necklace With Alloy And Titanium Steel Pendant In Animals And Zodiac Pattern Pearl Chain Electroplated
Unisex Jewelry Necklace With Alloy And Titanium Steel Pendant In Animals And Zodiac Pattern Pearl Chain Electroplated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Zodiac |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 86g |
Original: $1.18
-65%$1.18
$0.41More Images






Unisex Jewelry Necklace With Alloy And Titanium Steel Pendant In Animals And Zodiac Pattern Pearl Chain Electroplated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Zodiac |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 86g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Zodiac |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 86g |























