
Universal Octagonal And Round Dopamine Transparent Electronic Watch Multifunctional Swimming Waterproof Watch With Abs Case Tpu Strap And Acrylic Mirror
Universal Octagonal And Round Dopamine Transparent Electronic Watch Multifunctional Swimming Waterproof Watch With Abs Case Tpu Strap And Acrylic Mirror
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm,Height 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 52g |
Original: $14.38
-65%$14.38
$5.03More Images









Universal Octagonal And Round Dopamine Transparent Electronic Watch Multifunctional Swimming Waterproof Watch With Abs Case Tpu Strap And Acrylic Mirror
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm,Height 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 46Mm,Height 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 52g |























