
Vintage Geometric Stainless Steel Electroplated Heart Pendant Necklace For Women And Men With Bamboo Chain In Maillard Style
Vintage Geometric Stainless Steel Electroplated Heart Pendant Necklace For Women And Men With Bamboo Chain In Maillard Style
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images






Vintage Geometric Stainless Steel Electroplated Heart Pendant Necklace For Women And Men With Bamboo Chain In Maillard Style
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























