
Waist Chain Iron Chain Gravel Alloy Star And Moon Pendant Fashion For Women
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Gravel + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Fashion |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 72g |
More Images






Waist Chain Iron Chain Gravel Alloy Star And Moon Pendant Fashion For Women
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Gravel + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Fashion |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 72g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Gravel + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Fashion |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 72g |























