
Waist Chain Metal Round Turquoise Carved For Women
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ethnic Style |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 89g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images



















Waist Chain Metal Round Turquoise Carved For Women
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ethnic Style |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 89g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Metal |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Ethnic Style |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 89g |























