
Waist Chain Plastic Star Beaded Handmade For Women
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Star |
| Size | Specification |
| Style | Women's |
| Weight | 80g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images








Waist Chain Plastic Star Beaded Handmade For Women
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Star |
| Size | Specification |
| Style | Women's |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Star |
| Size | Specification |
| Style | Women's |
| Weight | 80g |























