
Watch Alloy And Iron Material Round Dial Sunflower Decoration Lazy Pull Bracelet For Female Students
Watch Alloy And Iron Material Round Dial Sunflower Decoration Lazy Pull Bracelet For Female Students
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $2.14
-65%$2.14
$0.75More Images







Watch Alloy And Iron Material Round Dial Sunflower Decoration Lazy Pull Bracelet For Female Students
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Rope |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























