
Watch Alloy Round Dial Quartz Waterproof Men's Belt Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 99g |
Original: $15.01
-65%$15.01
$5.25More Images






Watch Alloy Round Dial Quartz Waterproof Men's Belt Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 99g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 99g |























