
Watch Alloy Square Medieval Style For Female Students
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Original: $4.58
-65%$4.58
$1.60More Images






Watch Alloy Square Medieval Style For Female Students
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |























