
Watch Bracelet Casual Fashion Alloy Case Quartz Glass Mirror Stainless Steel Clasp Imitation Leather Strap Round Dial
Watch Bracelet Casual Fashion Alloy Case Quartz Glass Mirror Stainless Steel Clasp Imitation Leather Strap Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 85g |
Original: $6.28
-65%$6.28
$2.20More Images













Watch Bracelet Casual Fashion Alloy Case Quartz Glass Mirror Stainless Steel Clasp Imitation Leather Strap Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 85g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 85g |























