
Watch Leather Automatic Mechanical Round Dial Business Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 198g |
Original: $26.03
-65%$26.03
$9.11More Images




Watch Leather Automatic Mechanical Round Dial Business Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 198g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 198g |























