
Watch Metal Alloy Rose Gold Round Quartz Automatic Movement Hollow Luminous Waterproof Business Style For Men
Watch Metal Alloy Rose Gold Round Quartz Automatic Movement Hollow Luminous Waterproof Business Style For Men
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images












Watch Metal Alloy Rose Gold Round Quartz Automatic Movement Hollow Luminous Waterproof Business Style For Men
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |























