
Watch Metal Asheno Band Light Luxury Cold Style Quartz Women's
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Original: $16.44
-65%$16.44
$5.75More Images








Watch Metal Asheno Band Light Luxury Cold Style Quartz Women's
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |























