
Watch Metal Lazy Magnet Woven Strap Round Dial Digital Led Touch Screen
| Buckle Style | Iron Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Menu Language | Arabic Numbers |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Screen Size | 1 Inch |
| Strap Material | Metal |
| Weight | 87g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images








Watch Metal Lazy Magnet Woven Strap Round Dial Digital Led Touch Screen
| Buckle Style | Iron Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Menu Language | Arabic Numbers |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Screen Size | 1 Inch |
| Strap Material | Metal |
| Weight | 87g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Iron Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Menu Language | Arabic Numbers |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Screen Size | 1 Inch |
| Strap Material | Metal |
| Weight | 87g |























