
Watch Resin Round Outdoor Waterproof Casual Fashion Student Watch For Men And Women
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 41.7Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Resin |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |
More Images










Watch Resin Round Outdoor Waterproof Casual Fashion Student Watch For Men And Women
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 41.7Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Resin |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Resin |
|---|---|
| Dial Diameter | 41.7Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Resin |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |























