
Watch Tpu Wrist Strap Aluminum Alloy Case Round Dial Multiple Functions Sports Style
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Round |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gauge Diameter | 29-35Mm |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult,Old Man |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Tpu |
| Weight | 120000g |
Original: $46.92
-65%$46.92
$16.42More Images












Watch Tpu Wrist Strap Aluminum Alloy Case Round Dial Multiple Functions Sports Style
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Round |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gauge Diameter | 29-35Mm |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult,Old Man |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Tpu |
| Weight | 120000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Charging Mode | Magnetic Attraction Charging |
| Compatible Platform | Ios |
| Dial Style | Round |
| Function | Blood Oxygen Test |
| Gauge Diameter | 29-35Mm |
| Gender | Ms.,Men,Neutral,Teenagers,Couple,Adult,Old Man |
| Mold Type | Private Model |
| Operation Mode | Touch |
| Screen Type | Ips |
| Strap Style | Sporty |
| Support Customization | Yes |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof Grade | Life Waterproof |
| Wrist Strap Material | Tpu |
| Weight | 120000g |























