
Watch Tpu Zinc Alloy Round Mineral Strengthened Glass Mirror Multifunctional Waterproof Outdoor Sports Electronic
Watch Tpu Zinc Alloy Round Mineral Strengthened Glass Mirror Multifunctional Waterproof Outdoor Sports Electronic
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 46.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 52g |
Original: $11.62
-65%$11.62
$4.07More Images




Watch Tpu Zinc Alloy Round Mineral Strengthened Glass Mirror Multifunctional Waterproof Outdoor Sports Electronic
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 46.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 46.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 52g |























