
Watch Zinc Alloy Square Tpu Mineral Strengthened Mirror Waterproof Fashionable Digital Movement
Watch Zinc Alloy Square Tpu Mineral Strengthened Mirror Waterproof Fashionable Digital Movement
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |
Original: $18.69
-65%$18.69
$6.54More Images






Watch Zinc Alloy Square Tpu Mineral Strengthened Mirror Waterproof Fashionable Digital Movement
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | All-Match,Fashion Ol,National,National Style |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 55g |























