
Watches Casual Style Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 50g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images








Watches Casual Style Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 50g |























