
Wholesale 925 Silver Electroplated 14K Gold Geometric Moissanite O Word Chain Necklace And Stud Earrings Set For Women
Wholesale 925 Silver Electroplated 14K Gold Geometric Moissanite O Word Chain Necklace And Stud Earrings Set For Women
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | 925 Silver Gold Plated Moissanite Stud Earring Necklace Set,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Moissanite |
| Processing Technology | Electroplated 14K Gold |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 50g |
More Images




Wholesale 925 Silver Electroplated 14K Gold Geometric Moissanite O Word Chain Necklace And Stud Earrings Set For Women
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | 925 Silver Gold Plated Moissanite Stud Earring Necklace Set,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Moissanite |
| Processing Technology | Electroplated 14K Gold |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | 925 Silver Gold Plated Moissanite Stud Earring Necklace Set,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Moissanite |
| Processing Technology | Electroplated 14K Gold |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 50g |























