
Wholesale 925 Silver Geometric Diamond Rectangular Zircon 14K Gold Plated Light Luxury Women's Earrings
Wholesale 925 Silver Geometric Diamond Rectangular Zircon 14K Gold Plated Light Luxury Women's Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $14.47
-65%$14.47
$5.06More Images




Wholesale 925 Silver Geometric Diamond Rectangular Zircon 14K Gold Plated Light Luxury Women's Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























