
Wholesale 925 Sterling Silver Diamond Crown Earrings For Women
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Crown |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $14.47
-65%$14.47
$5.06More Images



Wholesale 925 Sterling Silver Diamond Crown Earrings For Women
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Crown |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Crown |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























