
Wholesale Abalone Shell Pendant Necklace With O Word Chain Animal Zodiac Geometric Style Environmentalfriendly
Wholesale Abalone Shell Pendant Necklace With O Word Chain Animal Zodiac Geometric Style Environmentalfriendly
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Abalone Shell |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Abalone Shell |
| Processing Technology | Environmental-Friendly |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $2.66
-65%$2.66
$0.93More Images








Wholesale Abalone Shell Pendant Necklace With O Word Chain Animal Zodiac Geometric Style Environmentalfriendly
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Abalone Shell |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Abalone Shell |
| Processing Technology | Environmental-Friendly |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Abalone Shell |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Abalone Shell |
| Processing Technology | Environmental-Friendly |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























