
Wholesale Accessories Zinc Alloy Bowknot Geometric Ochain Necklace With Electroplating For Women
Wholesale Accessories Zinc Alloy Bowknot Geometric Ochain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images






















Wholesale Accessories Zinc Alloy Bowknot Geometric Ochain Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























