
Wholesale Adjustable Opening Ring Jewelry Copper Electroplated Platinum 18K Gold With Joker Animal Wolf Irregular Geometric Design For Women And Unisex
Wholesale Adjustable Opening Ring Jewelry Copper Electroplated Platinum 18K Gold With Joker Animal Wolf Irregular Geometric Design For Women And Unisex
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Original: $11.98
-65%$11.98
$4.19More Images






Wholesale Adjustable Opening Ring Jewelry Copper Electroplated Platinum 18K Gold With Joker Animal Wolf Irregular Geometric Design For Women And Unisex
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |























