
Wholesale Agate Handmade Animal Zodiac Beaded Stretch Bracelet
| Accessories Material | Natural Stone |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | Ins Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Original: $0.76
-64%$0.76
$0.27More Images
































Wholesale Agate Handmade Animal Zodiac Beaded Stretch Bracelet
| Accessories Material | Natural Stone |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | Ins Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories Material | Natural Stone |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | Ins Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |























