
Wholesale Alloy And Steel Strip Multifunctional Sports Waterproof Electronic Quartz Watch For Men In Highend Style Round Shape
Wholesale Alloy And Steel Strip Multifunctional Sports Waterproof Electronic Quartz Watch For Men In Highend Style Round Shape
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 147g |
Original: $28.85
-65%$28.85
$10.10More Images








Wholesale Alloy And Steel Strip Multifunctional Sports Waterproof Electronic Quartz Watch For Men In Highend Style Round Shape
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 147g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 51Mm Height 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Minimalist,Chic Style,High-End,Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 147g |























