
Wholesale Alloy Bamboo Chain Women's Fashion Geometric Star Multilayer Necklace With Electroplating Love Bird Charm
Wholesale Alloy Bamboo Chain Women's Fashion Geometric Star Multilayer Necklace With Electroplating Love Bird Charm
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 80g |
Original: $5.65
-65%$5.65
$1.98More Images




Wholesale Alloy Bamboo Chain Women's Fashion Geometric Star Multilayer Necklace With Electroplating Love Bird Charm
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 80g |























